Links naar diverse websites

Aquila snaren  https://aquilacorde.com/en/

Luitdagen  www.luitdagen.nl

Database handschriften en drukken  https://mss.slweiss.de

KVNM  https://www.kvnm.nl/

Podcasts Lex Eisenhardt over de barokgitaar  www.concertzender.nl/podcasts/battuto-and-pizzicato/

Schuyt Festival  www.schuytfestival.nl

Vihuela database John Griffiths  https://www.lavihuela.com

The Lute Page (Wayne Cripps)  www.cs.dartmouth.edu/~wbc/lute/lute.html

Zangles, cursussen, coaching ensembles en koren  www.evelinejuten.nl

The Lute Corner (Andreas Schlegel)  www.lutecorner.ch

Gary Boye  library.appstate.edu/about/faculty-staff/gary-boye

Sarge Gerbode's Lute Page  www.gerbode.net

Atlas of Plucked Instruments  www.atlasofpluckedinstruments.com

Luth Librairie  luthlibrairie.free.fr

Ezel Vertelt (een luit spelende story teller)  http://klanktaal.nl/ezel-vertelt/

Seicento Early Music Editions  www.seicentomusic.de

Another Lute Website  https://sites.google.com/view/another-lute-website/home

Hoezen op maat voor om je luitkoffer  www.destekerij.nl

Early Music Strings and Handcrafted Instruments  https://www.gamutmusic.com